» switch to English «

Dům Svobodného přístavu

Chalupa s dvěma bungalovy k pronájmu pro veřejnost (vedlejší činnost)

V rámci vedlejší činnosti spolku poskytujeme pronájmy prostor a ubytovací služby dle živnostenského oprávnění.

bungalovy a Meditárna

Chalupa stojí na okraji Jindřichovic pod Smrkem – mimo zastavěnou oblast nedaleko polských hranic.

Během školního roku nabízíme od pátku do úterý ubytování v chalupě (14 lůžek) a dvou bungalovech (2 x 6 lůžek), o prázdninách v průběhu celého týdne. Objekty je možné pronajmout jako celek nebo zvlášť. Ubytování je vhodné zejména pro rodiny s dětmi, cyklisty, školní a pracovní kolektivy.

Vedle chalupy jsou v bungalovu dva apartmány 2+kk. Jedná se o moderní dřevostavbu s kapacitou 2 x 6 lůžek. V objektu teče (zdravotně nezávadná) voda s vysokým obsahem železa a manganu – k dispozici jsou filtrovací konvice, avšak doporučujeme si raději zajistit pitnou vodu vlastní.

Objekt se nachází v přírodě s výskytem hmyzu, hlodavců a vysoké zvěře v okolí. Nejedná se o penzion. V případě komerčních akcí, svateb a podobně prosím využijte možnosti prohlídky předem a zvažte vhodnost prostor.

V obci najdete Žijící Skanzen či Ekologické informační centrum Jindřichovice. Cyklisty zláká Singltrek pod Smrkem, pěší turisty zase rozhledna na Smrku (1124m). Nejbližší saunu najdete v Lázních Nové Město pod Smrkem (8km) nebo Aquapark Interferie Sport Hotel Świeradów Zdrój (17km). Sjezdovku pak v areálu SKI & SUN Świeradów Zdrój (14km).

Ceny a podrobnější informace o ubytování naleznete zde.


Pro kontrolu dostupnosti termínů prosím využijte kalendář dostupnosti:


Pro rezervaci konkrétního termínu prosím využijte kontaktní formulář:


zpět